Dark Light

Часті запитання та відповіді

Як зберігати рукави?

ПВХ та ПУ шланги зберігайте при температурі від 0°C до +25°C, уникайте зберігання під прямими сонячними променями, у закритому кузові машини влітку (в ньому температура сягає вище +60°C), а також різких перепадів температури, наприклад, не можна занести рукав з морозу та покласти біля обігрівача. 

Гумові технічні рукави не бояться морозів, але гумові харчові рукави завжди зберігайте у чистому приміщенні без запахів.

Як працювати з ПВХ шлангом в холодну пору року, якщо він без еластику?

ПВХ шланги без еластику дубіють при морозі, тому перед початком роботи з ним треба попередньо його занести до приміщення від 15°C до +25°C, щоб він відігрівся. 

Якщо шланг ще не відігрівся, для зручності надівання шлангу на патрубок рекомендуємо 50-60 см з краю шлангу опустити у гарячу воду 60-70°C на 1-2 хвилини.

В холодну пору року обережно знімайте шланг з висоти, бо падіння може призвести до тріскання ПВХ спіралі.

Що обрати краще на асенізаційну машину: звичайний ГОСТ чи ПВХ шланг?

Ми рекомендуємо ПВХ рукав серії Apollo Superflex. Він на 40% легший від ГОСТу, тому ним зручніше працювати. Завдяки додаванню NBR гуми рукав стійкий до агресивного середовища та еластичний на морозі. Цей рукав є лідером серед асенізаторів з 2010 року.

Як підібрати шланг точно?

Наш відділ продажу систематично отримує інформацію щодо відповідності рукавів, які ми можемо запропонувати, тим, що стоять в оригіналі на техніці. Вам достатньо сказати марку та модель техніки. Додатково ми консультуємося з заводами-виробниками шлангів, так як вони комплектують техніку та досконало володіють інформацією.